KURUMSAL

1980 yılından beri haberleşme cihazları konusunda faaliyetlerini sürdürmekte olup, gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli kendini yenilemektedir.
 
İlk zamanlar sırası ile;
› Şef Sekreter
› Fişli Telefon Santralleri
› Selektörlü ve Crossbar Telefon Santralleri Satışı, Montajı ve Bakım
 
Hizmetlerini yürüten firmamız daha sonra Elektronik Telefon Santrallerinin ülkemizde üretilmeye başlaması ile birlikte, yerli üretim yapan KAREL firmasının TÜRKİYE’deki ilk 10 bayisinden biri olmuştur.
 
Sakarya’da 26 yıldır hizmet veren firmamız sektörde öncülük yapmaktadır.
 
Bugüne kadar 3000‘e yakın telefon santrali montajı yapan firmamızın pazar payı oldukça yüksektir.
 
Müşterilerimizin arıza ihbarlarını en kısa sürede çözüme ulaştırmak için güçlü kadrosu ile gün boyu hizmet vermekteyiz.
 
Gelişmekte olan IP telefon santrallerini yakından takip etmekteyiz.
 
Yetkili satıcılığını ve servisliğini yapmakta olduğumuz KAREL, TELESİS gibi firmalarla müşterilerimizin her türlü ihtiyacını en güvenilir yollardan karşılama amacını taşıyoruz.
 
Piyasa şartlarının her türlü olumsuzluğuna rağmen, rekabet ve teknolojik yenilenme konusunda taviz vermeden, işimize yatırım yapmaktan, vazgeçmeyen firmamız yıllarca İstanbul piyasasından gelip, fahiş fiyatlarla iş yapan rakiplerini durdurmayı başarmış ve Sakaryalı müşterilerimizin daha ucuza, daha hızlı, daha profesyonel çözümler almasını sağlamıştır.
 
Siz değerli müşterilerimizin bu konudaki hassasiyeti için teşekkürü bir borç bilir, "Daima İleri" sloganının, gerçek vazifemiz olduğu bilinci ile hareket etmeyi taahhüt ederiz.